Nazwa forum

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-05-03 18:53:12

MBT_
Administrator
Dołączył: 2019-05-03
Liczba postów: 3
WindowsChrome 73.0.3683.103

Henio Potter i jego przygody.

Zapraszamy do magicznego świata Henryka Pottera,który został czarodziejem w nie opisanych na razie okolicznościach... co tu dalej mówić? Wstąp do świata magii razem z barwnymi, wesołymi bohaterami [sred])                     Inspiracja książkami J.K. Rowling

Wiadomość dodana po 01 min 46 s:
Pozdrawiamy, trzej autorzy Henia Pottera [dblpt]D

Wiadomość dodana po 18 min 44 s:
Na tym forum nie będziemy chyba wysyłać książek, ale za to "książki" możecie znaleźć tu: https://samequizy.pl/author/grupatworczaheniapottera/

    -Pozdrawiam, Turkii <3  czyli... ten od ilustracji jakby co [dblpt])

Offline

#2 2019-05-05 20:06:35

MBT_
Administrator
Dołączył: 2019-05-03
Liczba postów: 3
WindowsChrome 73.0.3683.103

Odp: Henio Potter i jego przygody.

Witam z tej strony Turki a teraz mam trochę złą wiadomość... możliwe jest moje odejście z grupy autorów Henia, czyli nie będzie już moich ilustracji, Hernix może znajdzie sobie ilustratora na zmianę mnie,ale wszystko w swoim czasie...  Odejść chcę z powodu tego że to wszystko staje się nudne i mam trochę pracy przy filmach na serwisie Youtube. Mogę odejść, ale nie muszę więc proszę zachować spokój.

Jakby co to jest spora szansa że zostanę [dblpt])  Ale jeśli odejdę, pamiętajcie zadbam o to aby ilustrowała wam książki jakaś utalentowana osoba , z dużym poczuciem humoru i wieeeelką kreatywnością... Wszystko w swoim czasie



    ~Pozdrawiam, Turkii <3

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka